מטפחות בסייל

מטפחות ראש בסייל
מטפחות, בימינו אנו, הן פריט שהולך וצובר תאוצה בממד העיצובי, האוניברסלי, ולא פחות מכך – הכלכלי שלו. מטפחות הן פריט המשמש הן נשים שומרות הלכה – בין אם נוהגות לקשור כיסוי מלא ובין אם חלקי, והן נשים שרואות במטפחת פריט משלים ללבוש מלא. נוסף על חולצה וחצאית או מכנס, מטפחת יכולה להוסיף רובד נוסף של צבע או מרקם, כמו גם לשמש כחוט מקשר בין פרטי הלבוש לתכשיט מקורי. לכן, חשוב לבצע בחירה מושכלת ומיטבית, שתהלום את טעמה של האישה המיועדת.

במה תלויים מחירי המטפחות
לרוב, מחירי המטפחות יהיו תלויים בסוג הבד, כמות הבדים הכלולים במטפחת, וכן תוספות לבדים: כמו פייטים בצבע אחיד או משתנה, תחרות, וכן הלאה. ככל שמספר הבדים המשולב יהיה קטן יותר, וסוג הבד יהיה פשוט יותר- המחיר ירד; ככל שמספר הבדים יעלה, סוגיהם יהיו רבים יותר, ויתווספו חומרים שונים- המחיר יעלה. הואיל ומסיבה זו, מטפחות מעוצבות יהיו יקרות, כדאי לחפש מטפחות בסייל, או מטפחות זולות.

על מה חשוב לא להתפשר בבחירת מטפחת?
הדבר החשוב ביותר בבחירת מטפחת, הוא נוחות הקשירה שלה. לפעמים בד מסוים יהיה נוח יותר לקשירה מסוימת ואחר פחות; חשוב לוודא זאת בטרם ביצוע הקניה. ניתן למצוא מטפחות בסייל, מעוצבות ופשוטות, ליומיום ולערבים חגיגיים, באתר "עמיתה". באתר מוצע מגוון מטפחות, מסוגים ועיצובים שונים, במחיר נוח לכל כיס תוך אפשרות למשלוחים. לקריאה מורחבת, לחצו כאן.